Ogłoszenia parafialne

22.09.2019 – XXV Niedziela Zwykła

 

 

  1. W środę przypada 25 dzień w miesiącu, a w naszej parafii „Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego”. O godz. 17.30 odmówimy Różaniec św. – w intencji dziecka poczętego a zagrożonego aborcją, który poprowadzi pani Aleksandra Marczyńska. Zapraszamy wszystkich a zwłaszcza członków Duchowej Adopcji

 

  1. W czwartek będzie Adoracja Najśw. Sakramentu w intencji powołań. Rozpoczniemy o godz.17.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, a o godz.17.30 odmówimy Różaniec Św. o powołania z naszej parafii, który poprowadzi Róża Matek pani Szreder. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. Sprzątanie kościoła w piątek po wieczornej Mszy św.. Swój dyżur mają rodziny z Koloni: Michaliny Okrój, Klaudii Cirockiej i Katarzyny Kitowskiej

 

  1. W przyszłą niedzielę – 5tą w miesiącu, kolekta na nowobudujące się kościoły w naszej Diecezji. Polecamy ją Waszej życzliwej ofiarności.

 

  1. Na stoliku pod chórem polecamy Waszej uwadze prasę katolicką; jest nowy „Pielgrzym” i „Gość Niedzielny” a dla dzieci „Mały Pielgrzym” Polecamy je Waszej uwadze.

 

  1. Serdecznie witamy i pozdrawiamy wszystkich naszych Zacnych Gości i Pielgrzymów. Dziękujemy za to, że wybraliście nasze Sanktuarium na dzisiejszą Eucharystię. Życzymy wszystkim miłej niedzieli.