V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 7 maja 2023 r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 

                  – 07.05.2023 r.

 

  1. Dzisiaj Nabożeństwo Majowe z Litanią śpiewaną o godz. 18.30, a w dni powszednie recytowana po Mszy św.

 

  1. Jutro uroczystość Św. Stanisława, Bpa i Męczennika, głównego patrona Polski. Zapraszamy wszystkich solenizantów i solenizantki na wspólną modlitwę.

 

  1. W poniedziałek, w środę i w piątek na godz. 16.00 do kościoła zapraszamy dzieci Ikomunijne wraz z rodzicem na spotkanie i ćwiczenia. Obecność obowiązkowa.

 

  1. W czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu w intencji powołań. Rozpoczniemy o godz. 18.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 18.30 odmówimy Różaniec św. o powołania z naszej parafii, który poprowadzi Róża Ojców p. Kazimierza Szwaby.

 

  1. W piątek w ramach diecezjalnej akcji modlitw o powołania kapłańskie Adoracja w intencji powołań w naszym Sanktuarium. Rozpoczniemy, podobnie jak w czwartek, o godz. 18.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 18.30 odmówimy Różaniec św. o powołania z naszej parafii, który poprowadzi Róża Ojców p. Pryczkowskiego.

 

  1. W sobotę13 maja wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy.

 

  1. Sprzątanie kościoła w piątek wieczorem. Swój dyżur mają rodziny z Koloni: Iwony Dawidowskiej, Grażyny Szuta i Kamili Cierockiej.

 

  1. W przyszłą niedzielę na Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 gościć będziemy w naszym Sanktuarium Chór Parafialny z parafii pw. Św. Jana Kantego ze Słupska, który pod batutą p. dra Łukasza Bilskiego uświetni swoim śpiewem liturgię. Po Mszy św. krótka prezentacja pieśni.

 

  1. Na stoliku pod chórem polecamy Waszej uwadze prasę katolicką. Jest „Pielgrzym” i „Gość Niedzielny”.

 

  1. Serdecznie witamy i pozdrawiamy naszych Zacnych Gości i Pielgrzymów. Dziękujemy za to, że wybraliście nasze Sanktuarium na dzisiejszą Eucharystię. Życzymy wszystkim miłej niedzieli i zapraszamy ponownie.