6 sierpnia 2023 r. – Ogłoszenia Parafialne

06.08.2023 r. –XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

1. Dzisiaj w Kaplicy w Pomieczyńskiej Hucie obchodzimy Odpust Matki Boskiej Anielskiej. Suma Odpustowa o godz. 12.30. Serdecznie zapraszamy.

2. Zapraszamy na Apel Sianowski. Dzisiaj poprowadzi Parafia z Prokowa. Rozpoczniemy Mszą św. wieczorną o godz. 19.00. Potem o 20.30 Różaniec i o godz. 21.00 Apel Sianowski z procesją maryjną na Placu Pielgrzymkowym. Za tydzień poprowadzi parafia pw. Św. Trójcy z Sulęczyna. Serdecznie zapraszamy.

3. We wtorek wspominamy w liturgii: Św. Dominika, prezbitera, w środę – Św. Teresę Benedyktę od Krzyża (Edytę Stein), dziewicę i męczennicę, patronkę Europy, w czwartek – Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, głównego patrona diecezji, a w piątek Św. Klarę, dziewicę.

4. W czwartek będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. Rozpoczniemy o godz. 17.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.30 odmówimy Różaniec św. o powołania z naszej parafii, który poprowadzi Róża Rodziców Świętej Moniki.

5. Sprzątanie kościoła w piątek wieczorem. Swój dyżur mają rodziny z Sianowskiej Huty: Agaty Sypion, Wiolety Gronda i Anny Szymichowskiej.

6. Na stoliku pod chórem polecamy Waszej uwadze prasę katolicką. Jest „Pielgrzym” i „Gość Niedzielny”.

7. Serdecznie witamy i pozdrawiamy naszych Zacnych Gości i Pielgrzymów. Dziękujemy za to, że wybraliście nasze Sanktuarium na dzisiejszą Eucharystię. Życzymy wszystkim miłej niedzieli i zapraszamy ponownie.