08.10.2023 r. – Ogłoszenia Parafialne – XXVII Niedziela Zwykła

  • XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

  1. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek pod nazwą „Dwa Światy” na rzecz Kartuskiego Hospicjum, przeprowadzana przez naszych parafialnych wolontariuszy. Wszystkim ofiarodawcom i wolontariuszom – w imieniu Ks. Marka Trybowskiego – składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. Dzisiaj również udamy się do kina do Gdańska na film pt. „Ulmowie. Błogosławiona Rodzina”. Koszt/os. 30 zł. Wyjazd o godz. 15.30.

 

  1. W czwartek będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. Rozpoczniemy o godz. 17.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.30 odmówimy Różaniec św. o powołania z naszej parafii, który poprowadzi Róża Ojców p. Kazimierza Szwaby.

 

  1. W piątek wspominamy Bł. Honorata Koźmińskiego,

 

  1. Sprzątanie kościoła w piątek wieczorem. Swój dyżur mają rodziny z Pomieczyńskiej Huty – Nowin: Krystyny Gołąbek, Izabeli Stromskiej i Bernadety Bobkowskiej.

 

  1. W sobotę – 14 października obchodzą swoje doroczne święto nasi nauczyciele, katecheci i pracownicy szkół. Wspierajmy ich gorącą modlitwą płynącą z serca przepełnionego wdzięcznością i zapraszamy do Sanktuarium na wspólną modlitwę. O godz. 17.30 różaniec św. poprowadzą nauczyciele naszych szkół. Ofiarujmy go za żyjących i zmarłych pracowników. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy „Dzień Papieski”. Jak co roku odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 

  1. Nasza parafia organizuje wyjazd:

– Pielgrzymka autokarowa Częstochowa – Toruń w dniach 10 – 11 listopada br. Koszt/os.

350 zł. Serdecznie zapraszamy do zapisów.

 

  1. Na stoliku pod chórem polecamy Waszej uwadze prasę katolicką. Jest „Pielgrzym” i „Gość Niedzielny”.