Ogłoszenia parafialne

5.04.2021 – Poniedziałek Wielkanocny

1. Dzisiaj – II dzień świąt wielkanocnych jest dniem Katolickiego Uniwersytetowi Lubelskiemu. Msze św. jak w niedzielę. Kolekta  jest przeznaczona na tę szacowną uczelnię, za którą w imieniu rektora składamy serdeczne „Bóg zapłać”

2. Mimo że tylko dzień dzisiejszy jest dniem wolnym od pracy, postarajmy się w naszych domach i rodzinach utrzymać świąteczny charakter całej paschalnej oktawy – do przyszłej niedzieli włącznie.

3. W czwartek  będzie Adoracja Najśw. Sakramentu w intencji powołań. Rozpoczniemy o godz. 17.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, a o godz.17.30 odmówimy Różaniec Św. o powołania z naszej parafii, który poprowadzi Róża Błogosławionego Carla Acutis. Serdecznie zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Miłosierdzia Bożego i rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia. Od Wielkiego Piątku trwamy w nowennie przed tą niedzielą – zachęcamy więc do odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia. Niech to będzie nasze przygotowanie do tego święta. Koronkę odmawiamy wspólnie przed Mszą Świętą.

5. W przyszłą niedzielę przed kościołami „zbiórka charytatywna” na cele dobroczynne

6. Sprzątanie kościoła w piątek po Mszy św. wieczornej. Swój dyżur mają rodziny ze Staniszewa: Marzeny Szutenberg, Sabiny Formela i Aleksandry Szymańskiej

7. Serdecznie witamy i pozdrawiamy wszystkich naszych Zacnych Gości i Pielgrzymów.  Życzymy wszystkim miłej niedzieli  i zapraszamy jutro ponownie.