Ogłoszenia parafialne

22.05.2022  – VI Niedziela  Wielkanocy

 

  1. Dzisiaj nabożeństwo majowe z Litanią śpiewaną o godz. 18.30. Zapraszamy, zwłaszcza tych, którzy wybierają się na Mszę wieczorną.

           

  1. Jutro, we wtorek i w środę, przed uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, przeżywać będziemy dawne Dni Krzyżowe z procesją do Krzyży i z modlitwą o dobre urodzaje. Początek o godz. 18.30 w kościele. Serdecznie zapraszamy naszych rolników i pracujących na roli oraz ogrodników i działkowiczów.

 

  1. W środę przypada 25ty dzień w miesiącu a w naszej parafii Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Przed Mszą św. odmówimy w tej intencji Różaniec, który poprowadzi pani Aleksandra Marczyńska. Zapraszamy.

 

  1. W czwartek będzie Adoracja Najśw. Sakramentu w intencji powołań. Rozpoczniemy o godz. 18.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 18.30 odmówimy Różaniec Św. o powołania z naszej parafii, który poprowadzi Róża bł. Carla Acutis. Serdecznie zapraszamy

 

  1. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość „Wniebowstąpienia Pana Jezusa” a w naszej parafii uroczysta I Komunia św. dzieci na Sumie o godz. 11.00..

 

  1. Sprzątanie kościoła w piątek po Mszy św. wieczornej. Swój dyżur maja rodzice dzieci Ikomunijnych ze Staniszewa.

 

  1. Na stoliku pod chórem polecamy Waszej uwadze prasę katolicką. Jest „Pielgrzym”, „Gość Niedzielny” a dla młodzieży „Miłujcie się”. Polecamy waszej uwadze pamiątki z Sanktuarium.

 

  1. Proboszcz z Mirachowa prosił o ogłoszenie, że Parafia św. Jana Chrzciciela w Mirachowie organizuje pielgrzymkę autokarową 3dniową „Sanktuaria Polskie”: Kazimierz Dolny, Sandomierz, Krzysztopór, Góra św. Anny, Częstochowa i Pakość w terminie od 12 do 14 lipca. Koszt pielgrzymki wynosi 520 zł. Są jeszcze wolne miejsca. Przy zapisach dokonujemy przedpłaty do końca maja – 200 zł.

 

  1. Serdecznie witamy i pozdrawiamy wszystkich naszych Zacnych Gości i Pielgrzymów. Dziękujemy za to, że wybraliście nasze Sanktuarium na dzisiejszą Eucharystię i zapraszamy ponownie a Drogim Parafianom życzymy miłej niedzieli