Skrzynka intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

663 thoughts on “Skrzynka intencji”

 • Matko najświętsza, prosimy o zdrowie i dobre wyniki badań naszego syna Juliana oraz o jego dobry rozwój

 • Robert Bogu Wiadomy.
     Dziękuję za otrzymane życie i łaski. Proszę Trójcę Przenajświętszą poprzez Niepokalane Serce Maryi, Pośredniczki Wszystkich Łask i Współodkupicielki, Matki Współczucia i Miłosierdzia, Królowej Pokoju i Królowej Polski, aby Bóg zadbał o dobry wybór zgromadzenia zakonnego jak i klasztoru, aby postawił dobrych ludzi na mojej drodze, nauczył mnie świętej pokory i czułej modlitwy, świętego posłuszeństwa i postu, świętej cierpliwości, Miłości i Miłosierdzia, aby udzielił mi wszelkich Darów Ducha Świętego, charyzmatów i wszelkiej Mądrości Bożej, abym umiał roztropnie postępować w życiu i świecie, zdrowia duszy i ciała oraz wytrwałości i cnoty czystości, pomocy w pokusach i zasadzkach szatańskich oby złe duchy mnie nie widziały. Proszę o zdrowie, nawrócenie i pomoc dla całej mojej rodziny i bliskich żyjących jak i zmarłych w czyśćcu przebywających, chrzest dla dziecka kuzyna, opiekę i modlitwę dla nas, Wszystkich Świętych i Aniołów oraz Archaniołów a w szczególności Św. Michała Archanioła oraz Św. Józefa. Nawróć nas wszystkich grzesznych o Panie daj szczerą pokutę oraz dobrą śmierć i niebo Amen.

 • Maryjo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Twojej wielkiej czcicielki Jolanty w dniu jej 50 urodzin.

 • Panie Jezu, Mamo Boża błagamy byśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak się kochali i byli sobie wierni i byli szczęśliwi zawsze.Karolina i Tomek

 • Proszę o modlitwę za mojego tatę Władysława który jest w szpitalu i walczy o życie. O cud uzdrowienia. Bóg zapłać

 • Błagam o łaskę nawrócenia, dary Ducha Świętego i jego światło oraz głęboką przemianę wewnętrzną i moralna odnowę dla mojego syna i synowej. Bóg zapłać

 • MATEŃKO SIANOWSKA TOBIE wszystkich i wszystko zawierzamy. Pomóz nam wytrwać w postanowieniu i w załatwieniu pewnych spraw. Prosze o modlitwę w naszych intencjach. BÓG zapłać.

 • Maryjo, nasza Królowo, błagam Cię o wyjednanie u Twego Miłosiernego Syna daru życia dla ciężko chorego na covid Grzegorza, który jest po przeszczepie nerki i nie może zwalczyć silnego zapalenia płuc. Mam nadzieję tylko w Tobie i Miłosiernym Bogu.

  • Matko najświętsza, prosimy o zdrowie i dobre wyniki badań naszego syna Juliana oraz o jego dobry rozwój.

 • Błagam o modlitwę w intencji syna i synowej, by zerwali z dotychczasowym życiem, otrzymywali łaskę nawrócenia, o światło i dary Ducha Świętego, by zawrócili z drogi , która prowadzi ich do zguby. Bóg zapłać

 • Panie i Stwórco jestem w strasznie trudnej życiowej sytuacji. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny; o męża o przemianę w jego sercu, o pojednanie, zgodę i naprawienie relacji z córką. Proszę o uratowanie naszego małżeństwa i rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *