Skrzynka intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

707 thoughts on “Skrzynka intencji”

 • Matko Boża proszę o uratowanie naszego małżeństwa, o pojednanie, szacunek i przebaczenie. O dar spokojnej rozmowy i akceptacji. Obyśmy znów byli jednością i wspólnie stworzyli dom. Proszę aby mąż dojrzał i zawalczył o Naszą rodzinę. Niech najwazniejsza będzie żona z dzieckiem. Proszę także o modlitwę w intencji teściów, aby “odcięli pępowinę” i pozwolili swemu synowi na własne życie. Proszę o nawrócenie dla nich. Matko Boska wspieraj Nas, prowadź właściwą drogą oraz pocieszaj w trudnym czasie.

 • Matko Przenajświętsza, dziękuję Ci za wysłuchanie moich próśb i kontakt od mojego ukochanego, sprawiłaś mi cud! Proszę Cię, wstaw się znowu za mną i dodaj sił mojemu kochanemu, aby zwalczył o nasz związek, przestał mieć wątpliwości i obway, a miał wiarę w naszę relację, żebyśmy mogli wspólnie wstąpić w sakramentalny związek małżeński, pełni wiary, nadziei i miłości.

 • Matko Boża błagam Cię o modlitwę w intencji mojego syna i synowej o łaskę nawrócenia, o przemianę ich myślenia, o światło i dary Ducha Świętego dla nich, o ich głęboką przemianę myślenia.

 • Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Mikołaja, łaski dla całej rodziny. Proszę o szybkie rozwiązanie trudności. Maryjo, pomóż mi przetrwać pomyślnie trudny czas i otwórz mi nowe możliwości w życiu.

 • Proszę o modlitwę o szczęśliwe i udane małżeństwo z Mariuszem o jego miłość do mnie. Aby nic i nikt nie stanoł na naszej wspólnej drodze życia

 • MATEŃKO SIANOWSKA miej nas w Swojej opiece. Proszę o modlitwę . BÓG zapłać.

 • Matko Boza prosze uzdrowienie mnie ze wszelkich dolegliwosci ,prosze o wiarę, nadzieję, radosc z życia, o pomoc w podejmowaniu decyzji by byly dobre,o potrzebne dary i łaski dla naszego małżeństwa, bym potrafila wybaczyc mezowi.

 • Dobry Jezu,Matko Najświętsza wielbię Was i miłuję Aniele Stróżu, Aniołowie miłuję Was dlatego ośmielam się przeprosić za swoje grzechy i mojej rodziny. Ośmielam się też zwrócić z prośbą o przebaczenie i zapomnienie tych grzechów, a także prosić o otrzymanie jak najprędzej łaski jak najlepszego, jasnego, czytelnego i rozpoznawalnego komunikatu kim mam zostać,gdzie się udać,z kim rozmawiać,do kogo się zgłosić,w jakich terminach i aby rodzina dowiedziała się w swoim czasie o mojej przyszłej roli i zaakceptowała to z życzliwością i wszyscy ludzie których po drodze napotkam też aby byli łagodni i życzliwi dla mnie. Aby do czasu rozwiązania sprawy panował wokół mnie spokój i wyrozumiałość ludzi.Proszę też o wiele innych łask Bożych dla siebie i dla rodziny. Dobry Jezu,Matko Najświętsza,Aniele Stróżu ,Aniołowie proszę wysłuchajcie i jak najlepiej oraz jak najprędzej się powyższą intencją zajmijcie. Błagam o to i proszę!.

 • MATEŃKO SIANOWSKA dziękuję i zawierzam Tobie żonę,dzieci,wnuka,przyszłych zięciów i siebie oraz wszystkie nasze sprawy. MATEŃKO Ty sie tym zajmi. Proszę o modlitwę . BÓG zapłać.

 • Matko Boża i Św. Rito miejcie w opiece moja rodzinę. Proszę o pojednanie i szacunek, dar wybaczenia. Proszę o modlitwę w intencji męża, o przemianę jego serca, aby się opamiętał i zrobil to co dawno powinien względem nas. O córkę o dobro i miłość w jej życiu, o utrzymanie pracy. Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Pana.

 • Szczęść Boże!
  Proszę o modlitwę w intencji wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków.
  Bóg zapłać!

 • Maryjo wyproś szybki termin przyjęcia do szpitala mojego męża Daniela chorego na nowotwór. Wybłagaj dla niego uzdrowienie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *