Skrzynka intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

952 thoughts on “Skrzynka intencji”

 • Maryjo Sianowska proszę w intencji rodziny. O zgodę i zdrowie, o córkę i jej dobre wybory, o męża, aby zrozumiał i zmienil swe postępowanie bo od niego wszystko zależy. O cud uzdrowienia z poważnych chorób w rodzinie , oraz w intencjach Bogu wiadomych. Ty Panie wiesz… Pomóż mi, aby nasze sprawy i troski się pozytywnie rozwiązały.

 • Matko Boża Sianowska,blagam Cię o wyleczenie z ciężkiej choroby i powrót do zdrowia mojej siostry Gabrieli. Pani nasza Ty wszystko możesz. W imię Boże

 • MATEŃO SIANOWSKA dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, przepraszam za grzechy i zawierzam MATEŃKO TOBIE żonę, dzieci ,wnuki, zięciów i siebie samego. Proszę o błogosławieństwo i BOŻĄ opiekę na 2022 rok i całe życie. Miej nas w SWOJEJ opiece. Proszę o modlitwę w naszej intencji. BÓG zapłać.

 • Za wstawiennictwem Matki Bożej Królowej Pokoju proszę o pokój na świecie oraz ustanie pandemii. Proszę także o zdrowie dla siebie i pewnych osób które także potrzebują modlitwy. Proszę również o pomoc w rozwiązywaniu problemów finansowych aby znalazły się pieniądze na wszelkie prace naprawcze. Dziękuję oczywiście za otrzymane Łaski. Bóg zapłać za modlitwę.

 • BOŻE BŁAGAM CIĘ, ABY WŁADZA NIE WPROWADZIŁA NAM PRZYMUSU SZCZEPIEŃ. W SZCZEPIONKACH ODKRYTO PASOŻYTY I MIKROOSTRZA GRAFENOWE, UMIERAJĄ PO NICH NAWET LUDZIE MŁODZI I DZIECI. ZA MORDERCÓW W RZĄDZIE, ABY KTOŚ IM PODAŁ SZCZEPIONKI PRZEZNACZONE DLA ZWYKŁYCH LUDZI, A NIE PLACEBO, I ABY RZĄDZĄCY DOŚWIADCZYLI OBJAWÓW KTÓRE CHCĄ ZAFUNDOWAĆ NAM. BOŻE RATUJ NAS PRZED TYMI MASOWYMI MORDERCAMI, ZEŚLIJ NA NICH KARĘ ABY NIE MOGLI NAS ZABIJAĆ. MARYJO BŁAGAM CIĘ, RATUJ NAS.

 • Matko Boża Proszę o łaskę uzdrowienia mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów i krosty na brzuchu i plecach i zaczerwienienie na lewym pośladku i zdrowie psychicznych oraz radość i sens życia i zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny oraz oraz łaski uzdrowienia bólu prawego bicepsa i barku

 • Prosze o modlitwe za tesciowa mojej siostry Jadwige.
  Jest chora na raka, chemia nie pomaga. Jest lekarzem internista,
  bardzo lubianym przez ludzi. Człowiek z sercem anioła. Prawdziwy lekarz z powolania,
  ktory swoje serce oddal ludziom, a teraz sama potrzebuje pomocy.

 • Kochana MATEŃKO SIANOWSKA Tobie zawierzam nas wszystkich bez wyjątku żonę, dzieci ,wnuki miej nas w Swojej opiece. Proszę o modlitwę w naszych intencjach i o zdrowie dla koleżanki . BÓG zapłać.

  • MATEŃKO bardzo CIĘ proszę o TWOJĄ opiekę, bezpieczeństwo i głęboką wiarę dla wnuków , dzieci ,żony i dla mnie. BÓG zapłać.

 • Matko Boża Królowo nasza , Tobie polecam Krysie , moją ukochaną siostrę , która leży pod respiratorem Proszę o potrzebne łaski dla niej , i dla całej rodziny Stenka.

 • Proszę o modlitwę za firmę pge energia odnawialna dział kadr żeby mnie zatrudniła na stanowisku specjalista ds eksploatacji turbin wiatrowych na terenie Karwice zachodniopomorskie żeby moje cv zostało rozpatrzone pozytywnie i żeby mnie przyjęli mnie do pracy proszę o modlitwę za Beatę żeby mnie wynajmowala jako DJ lub zespoł muzyczny do każdej imprezy. Proszę o modlitwę za moją mamę Danutę żeby była zdrowa i wyzdrowiała z wszystkich chorób jakie ma Będę się za państwa modlić i dam intencje mszalne w państwa intencje w kościele

 • Matko proszę o uzdrowienie rodziców Danutę i Jana, potrzebne łaski dla nich, rodzeństwa, cioci i dla mnie. Chroń nas przed covidem.

 • Ò zgòdã i miłotã na swiece, żebë Christus i Swiónowskô nasza Matinka wléwalë w lëdzy łaskã pòjednaniô i żëczlëwòtë.

 • MATEŃKO SIANOWSKA dziękuję za wszystko i proszę TY MATEŃKO się tym zajmij. Proszę o modlitwę. BÓG zapłać.

 • Matko Boska Sianowska miej w opiece moją Koleżankę aby szybko wrucila do zdrowia powróciła ze szpitala do domu do swoich bliskich.

  • Maleńko kochana, Proszę o zdrowie dla rodziców, aby szybko wrócili do domu. Trzymaj ich mocno i zaopiekuj się nimi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *