Skrzynka intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

1 248 thoughts on “Skrzynka intencji”

 • MATEŃKO SIANOWSKA dziękuję za wizytę duszpasterską z BOŻYM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM miej nas MATEŃKO w SWOJEJ opiece.

 • Dzień dobry,
  Uprzejmię proszę o modlitwę w intencji relacji Emilii i Adama, aby dobry Bóg pomógł im w budowaniu relacji i zabrał wszelkie przeszkody które stoją na ich drodze i aby dali sobie szansę. Aby przezwyciężyć upartość Adama i aby z własnej woli postanowił wrócić, bo Emilia naprawdę go kocha i bardzo jej zależy.
  Dziękuję

 • Matko Boża Tobie zawierzam Renatę i jej bliskich. Proszę Maryjo pomóż im, uzdrów i uwolnij od wszelkiego złego. Amen. Dziękuję Najdroższa Mamusiu. Kocham Ciebie Maryjo.

 • Kochana Pani Sianowsko. proszę o opiekę dary Ducha Świętego dla Filipa ma od dzisiaj egzaminy bardzo wazne. zaopiekuj sie Kochana Mamo

 • Proszę o modlitwę w intencji wyrwania z sideł zła mojego męża Przemysława oraz o uwolnienie go z nałogu alkoholizmu, o uzdrowienie jego duszy, serca i życia oraz powrót męża do rodziny.

 • MATEŃKO SIANOWSKA błogosław nasze małżeństwo, małżeństwa naszych córek , nasze wnuki ,pracę i wszystko co mamy i co robimy. Pomnóż w nas wiarę . Proszę o modlitwę. BÓG zapłać.

 • Za nienawiść która ma w sobie Magda mieszkająca w miejscowości sanktuarium ,ma tyle nienawiści do bliźnich ,rodziny,oby Bóg ją uwolnił od plotek ,klamstwa

 • Proszę o modlitwę o odzyskanie utraconej miłość Mariusza, aby pokochał mnie na nowo i był mi wierny. Aby nikt nam już nie stanoł na naszej wspólnej drodze życia.

 • Mateczko proszę o łaskę uwolnienia Franciszka od toksycznych ludzi w szczególności Jadwigi Mateusza Zenona Anety oświeć mu rozum aby nie dał się zmanipulować żeby zatęsknił wrócił i juź nigdy mnie nie opuścił żeby nasza miłość przetrwała w prawdzie i zaufaniu proszę o zdrowie dla mojej mamy Henryki żeby mogła chodzić o własnych siłach a choroba nie powróciła a mnie daj siłę to wszystko przetrwać wspieraj mnie

 • MATEŃKO SIANOWSKA proszę o bezpieczny pobyt i powrót dla Justyny i Mateusza oraz zdrowie dla nas wszystkich zwłaszcza wnuków. Proszę o modlitwę w naszych intencjach. BÓG zapłać.

 • Matko Boża Proszę o łaskę uzdrowienia mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów i krosty na brzuchu i plecach i zaczerwienienie na lewym pośladku i zdrowie psychicznych oraz radość i sens życia i zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny oraz oraz łaski uzdrowienia mnie z depresji

 • O łaskę powrotu do zdrowia dla Mamusi. O potrzebne siły, łaski i wiarę i nadzieję dla Anny. O łaskę samodzielnego oddychania.

 • Błagam o modlitwę za moją Mamę w takiej intencji ,żeby Bóg sprawił ,że moja Mama Aneta dostanie się po śmierci do Nieba oraz zostanie zbawiona. Mama żyje i ma się bardzo dobrze

 • Za chorych Ulecz Matko
  Za cierpiących pomóż Matko
  Za biednych daj byt Matko
  Za samotnych pociesz Matko
  Za zniewolonych obudź ich Matko
  Za grzesznych wyprowadź ich Matko
  Za obłąkanych przemień ich Matko
  Za wyczerpanych odmów ich Matko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.