Skrzynka intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

1 144 thoughts on “Skrzynka intencji”

 • MATEŃKO SIANOWSKA uchroń nas od zła, niebezpieczeństw i nawałnic. Proszę o modlitwę w tych intencjach. BÓG zapłać.

 • Jezu i Maryjo pomóż , spraw, aby osoby które niszczą w pracy moją córkę poniosły konsekwencje swoich czynów, niech ich kłamstwa wyjdą na jaw. Nie mają żadnych wyrzutów sumienia. Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Proszę, powstrzymaj ich. Prosze o cud. Aby nie mieli wpływu już nigdy na nasze życie. Jezu Ty wiesz, Jezu Ty się tym zajmij. Amen.

 • Proszę o przyspieszenie mojego uzdrowienia i zdanie prawa jazdy i o łaskę stanięcia w prawdzie, nawrócenie, przebłaganie za grzechy i opiekę Maryi nad osobami Bogu wiadomymi.

 • Błagam Cię Jezu o dar wybaczenia między mną a Anią. Oddaje Ci moją miłość do Niej i niech spełni się Twoja wola. Proszę Cię by Ania odnalazła drogę do Ciebie i byś pomógł Jej rozeznać drogę życiową. Daj jej uzdrowienie w żałobie po zmarłym tacie. A jeśli taka Twa wola o dar terapii dla Ani i Jej Mamy.

 • Proszę o modlitwę za moją przyjaźń z Igorem – o to- by Dobry Bóg ją scementował i połączył nas duchowo
  Proszę Panie Jezu odnów serce Igora
  Pomóż aby zdał egzamin na prawo jazdy

 • MATEŃKO wyrzekam się siebie i zawierzam siebie i swoich bliskich Twemu Niepokalanemu Sercu i Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

 • O zdrowie,zgodę,opiekę Matki Bożej,bezpieczeństwo,dobrych ludzi,Boże błogosławieństwo,wyjście z problemów,siły w pokonywaniu problemów,Światłość i dary Ducha świętego,pozytywne załatwienie trudnych spraw,uchronienie od wirusów pandemi i potrzebne laski Zuzi,Krzysztofowi i jego rodzinie

 • MATEŃKO SIANOWSKA dziękuję za wszystko, proszę pomnóż w nas wiarę daj bezpieczeństwo i miej nas w SWOJEJ opiece. Proszę o modlitwę. BÓG zapłać.

 • Matko Boska Sianowsko w podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o błogosławień w nowy roku 2022 o dar małżeństwa i macierzyństwa, zdrowie i zgodę dla całej rodziny, potrzebną pracę i sens życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *