Skrzynka intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

1 188 thoughts on “Skrzynka intencji”

 • Proszę o nawrócenie Reni z choroby psychicznej i jej córki która ma w sobie tyle nienawiści żeby mogła spojrzeć w oczy i powiedzieć dzień dobry w szkole

 • Błagam o modlitwę.

  Proszę o łaskę zdrowia i wszelkich łask Bożych dla mnie i moich najbliższych.
  Proszę o prawidłowe wyniki badań lekarskich i laboratoryjnych, ustąpienie dolegliwości bez powikłań i łaskę powrotu do zdrowia i sił fizycznych i psychicznych.
  Maryjo czuwaj nad naszą rodziną i mną.
  Ojcze Błogosław nam, Duchu święty dopomóż.

 • Najświętsza Panienko proszę o zdrowie dla moich wnuków, dla mnie, proszę o modlitwę i uwolnienie w wiadomej sprawie. Proszę nie opuszczaj mnie i moich dzieci. Bóg zapłać

 • MATEŃKO SIANOWSKA błogosław nam wszystkim aby była zgoda , aby córka szczęśliwie urodziła i żeby byli zdrowi .Proszę o głęboką wiarę dla wszystkich i żeby chodzili do kościoła. Proszę o modlitwę w naszej intencji. BÓG zapłać.

 • Najświętsza Panienko proszę o modlitwę za moje zdrowie i moich najbliższych, dzieci ,wnuków, męża, zięciów, proszę o wstawiennictwo w wiadomej sprawie, Proszę, również, aby Tomek był dobrym ojcem, również proszę, żeby moje wnuki na obczyźnie były szczęśliwe, a jeżeli jest szansa wróciły do Polski. Bóg zapłać

 • Pokornie proszę o łaskę przemiany w życiu córki i moim życiu. Jestesmy w bardzo trudnej życiowej sytuacji. Aby Matka Boża oddaliła od nas złych i zawistnych ludzi i wszelkie zło.
  Aby wreszcie wszystko dobrze się potoczylo i rozwiązało. Proszę o modlitwę w intencjach mojego serca Bogu wiadomych.

 • Prośba o Boże Błogosławieństwo , zwłaszcza finansowe , wszelkie potrzebne łaski, pracę zgodną z wolą Pana Boga bo nie mam, opiekę Matki Bożej , zdrowie , dobrego i wierzącego  męża , zdrowe potomstwo i dary Ducha świętego dla Wiolety . Za dusze w zmarłych z rodziny Wiolety , które cierpią w czyśćcu . Prośba o zgodę , szacunek , zrozumienie i radość w rodzinie .
  Zdrowie i opiekę Matki Bożej , mądrość i posłuszeństwo Bartusia.
  Uwolnienie , uzdrowienie i oświecenie Wiolety , Barbary , Hanny i Iwony 
  Uwolnienie Wiolety od skutków grzechów przodków , uwolnienie Wiolety od złorzeczeń, klątw, przekleństw, zazdrości, ducha biedy , długów, niepowodzenia, straty , samotności , bezdzietności , niezrozumienia i zamętu.
  Bóg zapłać 

 • Matko Boska Sianowsko proszę cię o dar małżeństwa i macierzystka o znalezienie pracy i swojego miejsca w życiu, dar owocnego przeżycia pielgrzymiki potrzebna laske przemiany serca i charakteru.

 • Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny. Za córkę, aby otrzymała pracę o którą się stara. Jest po rozmowach. Czeka na decyzję. Aby wreszcie wszystko się w jej życiu ułożyło I była szczęśliwa. Ona jest w bardzo trudnej życiowej sytuacji. Maryjo wskaż jej drogę. Otocz opieką.

 • O dotknięcie Boża miłością dla Ani, uzdrowienie jej duchowych i psychicznych ran. O Jej powrót do Boga.
  O spełnienie się woli Bożej w Jej życiu. O dar pojednania z Anią jeśli taka jest wola Boża. Zawierzam moją miłość do Niej.

 • Matko Boża i Św Rito dziękuję za wysłuchanie moich próśb. Stał się drugi cud. Czuję gromne, wprost nie do opisania szczęście i wdzięczność. Z serca Wam dziękuję za wszystkie modlitwy. Modlę się w waszych intencjach i moich Bogu wiadomych. Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną.

 • MATEŃKO SIANOWSKA proszę miej Martynę i jej dzieciątko i całą rodzinę w Swojej opiece. Proszę o modlitwę w naszych intencjach. BÓG zapłać.

 • Patronko Pięknej Miłości, pobłogosław i ratuj nasze małżeństwo, tu się pobraliśmy przed Twoim obliczem …. co Bóg złączył człowiek niech nie rozdziela ”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *