Skrzynka intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

1 708 thoughts on “Skrzynka intencji”

 • MATEŃKO SIANOWSKA błogosław Jasiowi w jego skomplikowanej sytuacji. BÓG zapłać. Proszę o modlitwę w tej intencji.

 • Przez Najświętszą Krew i Miłosierne Serce Jezusa błagam o Boską pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z trudnego położenia. Proszę o cud, który pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą) oraz uratuje mnie i mamę z rozpaczliwej sytuacji oraz da nam szczęśliwy, bezpieczny dom. Maryjo, ja i mama potrzebujemy Ciebie oraz cudu Twojego Miłosiernego Serca w rozwiązaniu naszych skomplikowanych spraw! Przez Moc Serca Maryi błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych tragicznych rządów i nikczemnych polityków. Zanim rząd doprowadzi do rozlewu krwi, zniszczenia gospodarki, bankructwa polskich firm i rodzin oraz ogromnego bezrobocia, Jezu przez Twoje Rany od Krzyża, ocal i uratuj nas! Maryjo wysłuchaj mych próśb i błagań!

  • Proszę też o bezpieczną podróż i szczęśliwy powrót dla wszystkich. MATEŃKO miej nas w SWOJEJ opiece. BÓG zapłać.

 • Dziękuję MATEŃKO SIANOWSKA za wszystko w każdej sprawie czuję Twoją obecność. Proszę miej żonę, córki, wnuków oraz zięcia i przyszłych zięciów w Swojej opiece. Proszę o modlitwę w naszych intencjach. BÓG zapłać.

 • Przez Najświętszą Krew Chrystusa i Miłosierne Serce Maryi błagam o pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z tego koszmaru. Proszę o cud, który uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji i da nam szczęśliwy, bezpieczny dom oraz pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą). Mateńko ratuj!
  Przez Moc Krwi i Serca Chrystusa błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych tragicznych rządów i nikczemnych polityków oraz od panującej zawiści. Zanim rząd doprowadzi do rozlewu krwi, zniszczenia gospodarki, bankructwa polskich firm i rodzin oraz ogromnego bezrobocia, Jezu przez Twoje Rany od Krzyża, ocal i uratuj nas! Jezu przez Ukrytą Ranę Ramienia wysłuchaj mych błagań i próśb! Maryjo przez Twoje Łzy uratuj Nas

 • Matko Boska Sianowska proszę Ciebie o zdrowie dla Marcina oraz o jego powrót do domu, żony i dzieci. Spraw, aby mogli cieszyć się razem dobrym życiem u Twego boku.
  Bóg zapłać.

 • Za Patrycję, Mateusza i Panią Alfredę o Boże Błogosławieństwo dla nich, o ustanie wszelkich epidemii i o pokój na świecie, o nawrócenia w rodzinie, o zdrowie duszy i ciała dla siebie, za dusze w czyśćcu cierpiące o dar Nieba dla nich, intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.

 • Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie bogoslawienstwo Boże dla rodziny I szybki powrót z szpitala teściowej i we wszystkich intecjach Bogu wiadomych.

 • Matko Sianowska proszę o dobra żonę dla Dominika,a także o łaskę przebaczenia dla Reni…Bóg zaplac

 • Ukochana Mateńko, do Twego serca miłosiernego prośbę o wcześniejsze wyjście z pracy w piątek ten kieruję.
  Pobłogosław Mateńko Członków Zarządu oraz najwyższe kierownictwo, za dniem wolnym dla tychże się wstaw a moje wyjście z pracy możliwym się stanie.
  Z całego serca zawierzam w wysłuchanie mej prośby!

 • MATEŃKO SIANOWSKA dziękuję za wszystko ,przepraszam za grzech i proszę o TWOJĄ MATEŃKO opiekę nad nami. BÓG zapłać.

 • Przez Najświętszą Krew Chrystusa i Miłosierne Serce Maryi błagam o pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z tego koszmaru. Proszę o cud, który uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji i da nam szczęśliwy, bezpieczny dom oraz pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą). Mateńko ratuj!
  Mateczko przez Moc Krwi i Serca Chrystusa błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych tragicznych rządów i nikczemnych polityków oraz od panującej zawiści. Zanim rząd doprowadzi do rozlewu krwi, zniszczenia gospodarki, bankructwa polskich firm i rodzin oraz ogromnego bezrobocia, Jezu przez Twoje Rany od Krzyża, ocal i uratuj nas! Jezu przez Ukrytą Ranę Ramienia wysłuchaj mych błagań i próśb! Maryjo przez Twoje Łzy uratuj Nas!

 • Matko Sianowska dziękuję za wszelkie łaski, którymi nas obdarzasz. Wybacz za wszelkie krzywdy Tobie wyrządzane na całym świecie przez nas ludzi. Prosimy o kochające serce i wyproszenie miłosierdzia dla nas i całego świata.

 • Mateńko proszę o nawrócenie grzeszników w mojej rodzinie oraz za mój proces kanoniczny Ty Matko znasz moje serce, bądź Uwielbiona Pani moja Amen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.