Skrzynka intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

1 297 thoughts on “Skrzynka intencji”

 • Proszę o modlitwę za mnie, o zdrowie, o mądrość wyborów, spotykanie dobrych ludzi na mojej drodze, o powodzenie w pracy i żeby wszystko dobrze się ułożyło. Jestem już tym wszystkim i otaczającą rzeczywistością bardzo przybity i nie wiem co będzie dalej. Błagam o modlitwy. Bóg zapłać

 • Proszę o modlitwę za mojego tatę Franciszka Zająca ,jest w ciężkim stanie ,jest nieprzytomny,leży pod respiratorem.I Żeby przeżył noc i kolejne dni oraz żeby nerki podjęły funkcje życiowe

  I Żeby wyniki się polepszyły,żeby był silny i mocny,oraz żeby to wszystko przezwyciężył.

 • MATEŃKO SIANOWSKA dziękuję za wszystko . Proszę zajmij się wszystkim i miej nas w SWOJEJ opiece .Proszę o modlitwę. BÓG zapłać.

 • Maryjo proszę o pomoc oraz wyzwolenie mojej mamy Mirosławy i mnie Izabeli z trudnego, ciężkiego położenia. Mateńko proszę uratuj nas z rozpaczliwej sytuacji oraz rozwiąż pomyślnie i szczęśliwie moją skomplikowaną sprawę. Matko Bolesna błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych złych rządów oraz od nikczemnych polityków. Pani Łaskawa uratuj Polskę, zanim rząd doprowadzi do tragedii, rozlewu krwi, bankructwa czy upadku polskiej gospodarki oraz ogromnego bezrobocia. Mateczko zakończ ten koszmar.

 • Maryjo pomóż mi spotkać ponownie mateusza oraz aby on wyszedł z inicjatywa co do mnie czuję proszę też o dar miłości dla nas.

 • Maryjo, Kochana Mateczko proszę o pomoc oraz wyzwolenie mojej mamy Mirosławy i mnie Izabeli z trudnego, ciężkiego położenia. Mateńko proszę uratuj nas z rozpaczliwej sytuacji oraz rozwiąż pomyślnie i szczęśliwie moją skomplikowaną sprawę. Maryjo błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych złych rządów oraz od nikczemnych polityków. Zanim rząd doprowadzi do tragedii, rozlewu krwi, bankructwa i upadku polskiej gospodarki oraz ogromnego bezrobocia, Kochane Serce Maryi Ulituj się i uratuj Nas! Kochana Maryjo stań się obrońcą Polski!

 • Proszę o modlitwę w intencji o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie, o zdrowie dla mnie, mojej rodziny, o uwolnienie mojego taty i mojego brata z alkoholizmu, o ich nawrócenie i ich powrót do Boga i do kosciola. O dar nieba dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych. Bóg zapłać

 • Maryjo, Kochana Mateczko proszę o pomoc oraz wyzwolenie mojej mamy Mirosławy i mnie Izabeli z trudnego, ciężkiego położenia. Chryste proszę uratuj nas z rozpaczliwej sytuacji oraz rozwiąż pomyślnie i szczęśliwie moją skomplikowaną sprawę. Jezu błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych złych rządów oraz od nikczemnych polityków. Zanim rząd doprowadzi do tragedii, rozlewu krwi, bankructwa i upadku polskiej gospodarki oraz ogromnego bezrobocia, Kochane Serce Jezusa uratuj Nas! Kochana Mateczko Maryjo ulituj się!

 • Dziękuję MATEŃKO SIANOWSKA Tobie i PANU BOGU za wszystkie otrzymane łaski i proszę prowadź nas bezpiecznie i miej w SWOJEJ opiece żonę, dzieci, wnuków, zięciów, rodziców, rodzeństwo z rodzinami, kapłanów oraz mnie. Proszę o modlitwę w tej intencji. BÓG zapłać.

 • Najświętsza Panienko proszę o modlitwę za moje zdrowie i moich bliskich, męża, dzieci i wnuków, proszę również o pomoc w wiadomej sprawie. Bóg zapłać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.