Skrzynka intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy.

Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie.

Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

1 411 thoughts on “Skrzynka intencji”

 • Panie Boże I Maryjo Sianowska
  Dziękuję za wszystkie łaski I proszę o dalsze błagam o powrót do Kościoła dla Kornela I dsry Ducha Świętego oraz proszę o wszystkie potrzebne łaski dla Alicji I wierzącego męża dla Alicji oraz dary Ducha Świętego. Proszę o opiekę Maryi I św Józefa.
  Dziękuję Boże I Maryjo I św Józefie

 • MATEŃKO SIANOWSKA daj zgodę i rozsądek między sąsiadami . Ty się wszystkim zajmij . Proszę o modlitwę w tej intencji. BÓG zapłać.

  • O pokój w Polsce,na Ukrainie i na całym świecie.O światło Ducha św. dla rządzących Polską na nowy 2023 rok.Maryjo udziel pokoju dniom naszym.Aby Polska była wierna Bogu,Krzyżowi i Ewangeli.Matko Boża otul płaszczem Swej Przemożnej Matczynej Opieki naszą umiłowaną Polskę.

 • Matko Boża Sianowska proszę o wstawiennictwo dla księdza śp. Stanisława Cieniewicza i wypraszanie dla niego miłosierdzia Bożego. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

 • Najświętsza Panienko proszę, aby moja Karolina podjęła pracę i zaczęła pracować na emeryturę, proszę aby moje wnuki były zdrowe, rozwijały się prawidłowo, proszę o zdrowie dla członków rodziny, Proszę o modlitwę w wiadomej sprawie. Bóg zapłać

 • Dziękuję MATEŃKO SIANOWSKA proszę o zdrowie dla wnuków i dla nas. Prowadź nas bezpiecznie po naszych drogach i drogach naszego życia. Proszę o modlitwę w naszych intencjach. BÓG zapłać.

 • Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Taty – o zdrowie dla niego! Już 3 tygodnie bardzo cierpi z powodu bólów kręgosłupa. Bóg zapłać!

 • Najświętsza Panienko miej w opiece mojego wnuczka Juliana, aby rósł, rozwijał się prawidłowo. Proszę również o zdrowie dla całej rodziny. Bóg zapłać.

 • Mateńko, to był wspaniały dzień, dzień w którym awansowaliśmy do fazy pucharowej Mistrzostw Świata w piłce nożnej, nie było łatwo ale dziękujemy za wszelką pomoc. Teraz czas na 1/8 finału w którym zmierzymy się z Francją, zdajemy sobie sprawę z poziomu rywala lecz wierzymy, że i tym razem pomożesz i poprowadzisz chłopców do zwycięstwa. Uprzejmie błagamy, spraw żeby ten sen trwał, amen.

 • Mateńko, wspomóż Naród w tym ostatnim sprawdzianie na Mistrzostwach Świata w Katarze. Nasi chłopcy potrzebują Twojego wsparcia, bez niego zdecydowanie trudniej im się gra. Uprzejmie błagamy wspomóż i dopomóż Reprezentacji, abyśmy wspólnie mogli świętować awans do fazy pucharowej. Każdy z nas nieustannie wierzy w sukces i w spełnienie wielkich marzeń, amen.

 • Miłosierne Serce Maryi błagam wyzwól mnie Izabelę i moją mamę Mirosławę z trudnego, ciężkiego położenia. Proszę uratuj nas z rozpaczliwej sytuacji oraz rozwiąż pomyślnie i szczęśliwie moją bardzo skomplikowaną sprawę. Kochana Maryjo błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych złych rządów oraz od nikczemnych polityków. Proszę uratuj Polskę, zanim rząd doprowadzi do tragedii, rozlewu krwi, bankructwa i upadku polskich rodzin albo do wojny. Mateczko obroń nas i zakończ ten koszmar w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.